Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forks

When you can live forever... what do you live for?

Prijava

Pozabil/a sem geslo



Obvestilo!
Na forumu trenutno poteka prenova.
Mesec na Forumu
SEPTEMBER
Statistics
Imamo že 27 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Angel

Uporabniki so skupaj objavili že 666 prispevkov in 68 subjects

You are not connected. Please login or register

Filmi, serije, telenovele

5 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Filmi, serije, telenovele Empty Filmi, serije, telenovele Ned Avg 24, 2008 8:10 pm

Willow

Willow
Volkodlakinja
Volkodlakinja

Čvek o vsem, kar se dogoaja na malih ekranih. ^^

2Filmi, serije, telenovele Empty Re: Filmi, serije, telenovele Ned Avg 24, 2008 8:19 pm

Evelyn

Evelyn
Vampirka
Vampirka

Evo bom jst taprva Very Happy to je spisek mojih najlupših nadaljevank, pa ni taprva najljubša pa tazadna najmanj. sam tko sm se ih pač spomlna^^

Supernatural. Mislm da ne rabm kašne večje razlage delat. Jensen pa Jared rulata in skos se jima nasmejem. Še posebej mi je ušeč tista 'bitch, jerk' izmenjava. Če gledate veste o čem govorim.^^

Gossip Girl. Sm tut knjigo brala zato sm se tut odločla gledat in me je navdušlo do konca. Chase^^ Pa tut res mi je Blair najjači karakter in kako se oblač, kako govori, in ona je res Queen B.

One tree hill. Že kar nekej let moja velka obsesija (še posebej s Peyton) kr mi je ušeč njen I'm angry with the world attitude in njeni kodrasti laski. Pa tut citati pa muska k jo poslušajo pa Mark (režiser).

Bones. Sm bla zmerej mahnena na take fore, ampak bones je pa ena posebna stvar. Pač sam odnos med Bones pa Boothom te navdušuje, pol pa še ostali Squinti (especially Zack^^) te pa nasmejejo do konca.

CSI (vsi trije). Nkol jim ne zmanka idej, tko da res rada gledam use še najbolj pa Miami kr mi Horatio ful dopade pa njegova črna očalca in kako prjazno zmeri govori pa to^^

sj bom še dopoulna kr ih zih ni tok mal kot sm zdej napisala^^

https://forks.forumsl.net

3Filmi, serije, telenovele Empty Re: Filmi, serije, telenovele Ned Avg 24, 2008 9:41 pm

Iks

Iks
Vampirka
Vampirka

Še js. xd.

Nanizanke.
Gossip Girl. Supr nanizanka. Tud men je Queen B ful ušeč. P ja lovam Cecilio, d se jekj tacga zmisnla. Filmi, serije, telenovele 974110

Smallville. Kumi čakm, d vn vržejo zadno posneto sezono. Baje so jo že posnel. No, pč znanstvena fantastika, ampk Kirstin in Allison sta notr ful kjut.

Bones. Jah, že sam zrd zasnove in ush rešiteu umorou so mi ful ušeč. Pol p še Bones, ki odličn igra.

CSI. Okej no, usi trije so ql. Ampk, najblj Miami, nvm sicr prou dobr zkaj. M Miami pč vlada. xd

NCIS. No, tud še ena dobra nanizanka n področju kriminalstike ipd. Tuki mi je predusm Abby ušeč. xd

October Road. No nvm glih zkj mi je tolk ušeč. Ampk, pč zasnova, no use. Carska nanizanka (zto sm kr brez besed ostala xd)

Filmi (bom sam naslove spisala, kr se mi jh ne da opisvt. xd.)
Love Wrecked. (igra Amanda Bynes)
Our Lips Are Sealed (igrajo Olsenke pr sweet 16).
The Challenge. (spet Olsenke).
Bring It On: All Or Nothing. (igra Hayden Panettiere).
Bring It On: In It To Win It. (igra en luškn tip notr. xd).
Final Destination 1,2,3.
Into The Wild.
Death Or Alive.

Step Up (igra sweet C. Tatum).
Step Up 2: The Streets.
HP: 1.
(drugi so usi bedni, sploh 4, kr je čist faljen od knjige.).
Honey (igra Alba).
You Got Served.
Aquamarine.
(igra Sara Paxton).
She's The Man (igra Amanda Bynes).
še veeelik jih je, p se mi pist ne da Razz . če si če kšn vč prebrt o th filmih nj skoči n imdb.com pol p sam u uno okence z iskanje npiše želen film in se vm bojo u angleščini use možne fore dol spisale. xd

4Filmi, serije, telenovele Empty Re: Filmi, serije, telenovele Ned Avg 24, 2008 10:01 pm

Ashley

Ashley
Prebivalka
Prebivalka

še moj Filmi, serije, telenovele 974110

GG - to je najbolša serija tko kurk tud knjiga...prebrala sm use tri u slovenščin pa še najbol mi je bla tadruga...treta je mal preveč pocukrana,....queen B obvlada ampak tud Jenny je zmer bol pr srcu mi ^^

October road - spet neki spešl ko da bi blo zame nrjen...res mi je nora serija in use...pa kje modeli dobijo tok idej dobrih ... vsa jim čast...<3

OTH - oo jest ljubim to serijo...tko kukr ljubim chada a.k.a. lucasa sploh pa od takrt kukr je z rachel tko lepo zafrknu brooke...hhehe...aja....pristašica Leytona Filmi, serije, telenovele 974110

Supernatular - jansen pa jared...spet dva cukrčka u fenomenalni seriji Filmi, serije, telenovele 974110 sploh jared mi je posebej simpatical...<3 ... pa zasnova serije mi je tud originalna...sicer je blo že dost takih ampak tale prekaša enostavno use ^^

Greek - zečela gledat ko mi je en frend reku da je dobra in to je pol potrdila še ena...in ja spet sta mela prou in zdej sm čist zalublena u greek...komi čakam da se mi zlouda nasledn del dol Filmi, serije, telenovele 974110

Smallville - še ena stvar k jo z veseljam pogledam...clark zmerej use reš kar je glavn ampak enostavno mi deluje nekak tko....nepričakovan use skupej tko da sm zmerej čist na trnih kaj bo in kko se bo izšlo...love it <3

Heroes - sm začela gledat še preden so se pojavil na TV3, tko al tko so bli pa tm sam prvi deli pol pa konc...škoda....gledam še zdele...tko da če se spravm gledat lahko gledam tud ceu dan ker me koj not potegne ^^ znanstvena fantastika ampak komu mar Filmi, serije, telenovele 974110

Filmčki ^^
Stomp the yard - ples...na začetku ulični kej kmal step pa nori modeli notr igrajo <3
Drumline - bobnarji...spet en sexy model notr...nor film sploh če daš full na glas in se sliš do potankosti kko bobnajo in use ^^
Deat or alive - tepejo se paččč...happy end hhehe ^^
Mama mia - sm že gledala angleškga ampak komi čakam da pride še u naše kinote ker komi čakam da ga gre gledat...pa še d'mejn pesm je notr <3

+ še mnogo drugih..*

5Filmi, serije, telenovele Empty Re: Filmi, serije, telenovele Ned Avg 24, 2008 11:28 pm

Cassandra

Cassandra
Vampirka
Vampirka

And me Very Happy

Gossip Girl Enkratna serija, boljša mi je od knjige če moram priznat Very Happy več drame in zapletov xD In like so popolnoma zadeli. Najboljša mi je Queen B. Svojo vlogo odigra perfektno, pa Chuck je carski Nate in Dan pa sta popolnoma ohh Filmi, serije, telenovele 974110 Al sm to samo jaz ali pa smo usi tukaj mahnjeni na GG? se vidi da je d best

NCIS Deli si prvo mesto z GG. Serija mi je enkratna, še mojo sestro je obnorela xD meni je full všeč... Nikoli jim ne zmanka idej in Gibbs mi je totalno carski s svojim odnosom. Ekipa nasploh mi je d best in napeto čakam season 6 (season 5 finale je bila za umret Shocked )

Drugo mesto zaseda Charmed. Okej mogoče se je serija končala ampak mi je še vedno super in vse je bilo super. Nikoli jim ni zmanjkalo idej in prav napeto sm čakal ostale epizode.

South Park pa je na tretjem mestu zato, ker... no imajo malo neumne samo vseeno crkavaš od smeha pri nekaterih delih

in tako naprej

Filmi:

Step up... super filem še dvojko moram gledat
Eurotrip crkavala sm o smeha
Harry Potter 1, 2, 5. Trojka je neki po svoje, samo osnovno je po knjigi in 4 pa ni bila tako napeta kot knjiga
itd itd Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu