Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forks

When you can live forever... what do you live for?

Prijava

Pozabil/a sem geslo



Obvestilo!
Na forumu trenutno poteka prenova.
Mesec na Forumu
SEPTEMBER
Statistics
Imamo že 27 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Angel

Uporabniki so skupaj objavili že 666 prispevkov in 68 subjects

You are not connected. Please login or register

Debata

+8
Rheesa
Cassandra
Evelyn
Becca
Lyra
Iks
Ashley
Willow
12 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 3]

26Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 1:36 am

Lyra

Lyra
Volkodlakinja
Volkodlakinja

ja to sm delala na prejšnjem k so ble une "visoke" tipke pa je blo fajn vn & not devat tte so pa tanke tk k za laptop, sam da jz ful tolčem po njih Rolling Eyes

drgač folk kk se vam zdi dejstvo da je čez dobr tedn že sql? =/

27Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 1:39 am

Willow

Willow
Volkodlakinja
Volkodlakinja

Js se zlo veselim prvega tedna šole, sam nadaljevanja sploh ne

Poleg tega mam 1. septembra godovno in komej čakam Razz

Čeprav nwm zakva Very Happy

28Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 1:45 am

Evelyn

Evelyn
Vampirka
Vampirka

ufff jst sm pa lih domu pršla... night bird^^

auuu a se je že pogovor o šoli začeu hehe^^ jst tut komej čakam, četrti letnk.. ajs Wink še bl pa španijo čez.. 3 dni. ampak bom mogla zapustit ta moj ljubi forum *smrk smrk*

https://forks.forumsl.net

29Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 1:48 am

Lyra

Lyra
Volkodlakinja
Volkodlakinja

huh jz se nikakor ne veselim sql.. baje 3 letnik ni nč kej prijetn =/ 4. pa komi čakam ja ^^

Eve, jz sm bla z razredom u Barceloni ta let in je blo prečudovito Debata - Page 2 521512 Debata - Page 2 974110 prav zavidam ti...

30Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 1:50 am

Evelyn

Evelyn
Vampirka
Vampirka

uf tretji letnik a? mah... nebi te rada strašila sam men je biu res... zlo težak^^ sm pa neizmerno uživala kr no... ubistvu sm se kr fajn mela. love in to Wink

uuu mi tut gremo u barcelono. pa lloret del mar in to.. wiii Wink

https://forks.forumsl.net

31Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 2:06 am

Lyra

Lyra
Volkodlakinja
Volkodlakinja

si že 4. k mi je to rekla.. =/ že 1 & 2 mi nista bla pri srcu... ampak bo že. upam.

gremo raj o lepših temah kot je Barca Debata - Page 2 974110
lloret del mar nismo vidli... kok dolg bote tam? Mi smo bli 4 dni in je blo grozn premal... aia no 2 dni smo tk potoval -.- (z busom!)

32Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 12:55 pm

Evelyn

Evelyn
Vampirka
Vampirka

mi gremo za en tedn..

u tork z letalom tja, pol pa okol po barci in 2.septembra zvečer nazaj z letalom.. ene 2 dni bomo u lloret del mar se mi zdi^^ wihu... čist sm excited Wink

https://forks.forumsl.net

33Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 4:12 pm

Cassandra

Cassandra
Vampirka
Vampirka

ej folk! kako ste kaj? ful dober forum moram pohvalit, ideja je full dobra xD

34Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 5:17 pm

Iks

Iks
Vampirka
Vampirka

js sm supr^^
sicr opažm, d ste usi tle neki ful starejš od mene. js sm najmlajša. Sad. m ne sj ni panike. učash si želim bit starejša, učash p d bi bla še dojenčk, sam tko je že u redu. 12 let, no lohk bi jih 13 mela. xd

35Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 5:37 pm

Willow

Willow
Volkodlakinja
Volkodlakinja

Ti si bla letos dvanajst al kko? Very Happy

36Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 5:39 pm

Iks

Iks
Vampirka
Vampirka

Jaa.
Če ne p sedm class končala, k so me tastari en let prej u šolo zbasal. Razz

37Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 5:56 pm

Willow

Willow
Volkodlakinja
Volkodlakinja

Ma, pol si dev leti mlajša od mene Razz
js bom letos 14. Very Happy

Drgač pa, mj sis je stara isto kt ti Razz

38Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 7:45 pm

Becca

Becca
Vampirka
Vampirka

debata o letih.. hehe Very Happy js bi bla 16, če smem pripomnit, ker pravjo, da so to najlepša leta.. (sweet sixteen).
drgač pa tuki 'gnijem' (ni tok slabo, berem New moon) pri moji botri, ki praznuje b-day, ki ni nič zanimivega, ki je pravzaprav polom, gledano z mojega stališča.. Very Happy ja kruta sm. jbg. Very Happy ostali? ste dobr?

http://www.myspace.com/nitta229

39Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 7:46 pm

Willow

Willow
Volkodlakinja
Volkodlakinja

Js sm raun prek neta naročka Somrak a.k.a. Twilight. In najpozneje v sredo dobim. <3

Pol se ma pa sam pazte:P

40Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 7:49 pm

Becca

Becca
Vampirka
Vampirka

hehe.. se bomo pazil.. pa se opravičujem glede posta v Funny Things, ker učer ni prjeu tist gumbek EDIT. mislm.. stiskala sm ga sto let, pa ni prjel no.. če veste kaj mislm pale

js sm si pa z intrneta potegnila e-booke, ker ne morem dočakat knjig, k jih bo pa možnost kupt, jih bom pa še kupila, to pa itak Very Happy

http://www.myspace.com/nitta229

41Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 7:52 pm

Ashley

Ashley
Prebivalka
Prebivalka

mhm jest tud koj prek neta berem...sej je čist kul...mislm tko prek neta...natislna sm zato da lohk berem tud če nimam kompa zravn hhehe... Very Happy

drgač pa jest sm jih bla letos 14! kent weit nasledn let...končno 15+še u sredno šolo in bo res najboljš hhehe Debata - Page 2 974110

42Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 7:55 pm

Becca

Becca
Vampirka
Vampirka

hja no.. js sm komi čakala, da grem u sredno, zj sm pa tko.. nevtralna, usen mi je, če bi še en let ostala v OŠ, pa usen mi je, če grem na SŠ.. čudna sm, vem Very Happy

http://www.myspace.com/nitta229

43Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 8:01 pm

Willow

Willow
Volkodlakinja
Volkodlakinja

Ash ... letnik 94? Debata - Page 2 927620

Js pa sm komi čakala 9. klas.
In po srednjo, ofkors Very Happy

44Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 8:04 pm

Ashley

Ashley
Prebivalka
Prebivalka

jap will...točn toko...čeprou bi bla velik raj '93 ker je stokrat boljši folk tm hhehe...ne sj hec...čist d'mejn letnik je ja... Debata - Page 2 974110

mja men tud zdej kr tko...sam še en let pol pa papa določene osebe hhehe Debata - Page 2 927620

45Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 8:07 pm

Willow

Willow
Volkodlakinja
Volkodlakinja

Ma js komi čakam srednjo, k bo tam ful novzga folka in to...

V našmu klasu so večinoma same budale.. in ne, ne pretiravam Razz

46Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 8:47 pm

Becca

Becca
Vampirka
Vampirka

pr nm so bli usi carji v 8. klasu.. v devetmu smo se pa kao začenjal res razumet. ampak mam občutk, da je bla to zgolj farsa, ker sm ene barbike, ki so kričale ob vsaki obstoječi in neobstoječi živalci premera 0.2 mm, dobesedno sovražla.. pa kšni idioti, k so mislli, da so smešni, ubistvu pa so usm trenal živce. tko da ja.. razumevanje je blo, usaj z moje strani, minljivo.. tistih par ur v šoli, k sm se smehljala in se delala da jih mam use u nulo rada, ko pa sm domov pršla.. no to je pa druga zgodba Very Happy

http://www.myspace.com/nitta229

47Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 9:18 pm

Ashley

Ashley
Prebivalka
Prebivalka

hhehe lol ob temle zdele sm se pa nasmejala becca mr green

eh pr ns mi gre najbol na živce to k jih je večina tko prokleto zahrbtnih...to je pa res nekej kar najbol sovražm pri ljudeh hhehe...in potem še tisti rebelde omg in to ti je super kombinacija k ceu dan čvekajo samo o tiste...o migel o mia o roberta al pa ooo diegooo...mislm haloo....
sej tipi so pa drgač prou carji in eni najbolših u grnesrcij na naš šol...dost tko so skoz za zajebancijo...sicr učasi mal žiuce zgubiš zarad njih ampak okej...so pač tipi an...
sam kok se bomo mi letos na kocu skregal : majca, končn izlet, darila, dariu za prfoksa, valeta, ples, ... jao jao jao...že zdej me kr glava boli mr green

48Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 9:20 pm

Iks

Iks
Vampirka
Vampirka

Pr ns so štirje osmi (a, b, c, d) in mene so utaknl lih u najslabšga. Sad. Morda je tm pametnih kaka dva, vč ne. Pč usak ma enkrt srečo in nesrečo. Wink.
Zej sicr upm, d ns bodo kj premešal. No, kr je šansa d ns bodo nzaj zbasalu tri razrede, če jih ponaula about pet in se nobedn ne pridruž in podobne kombinacije. Zej tri že vemo d bojo ponaulal, z vč p nevem. Kr z enmi se pač ne tolk ful menm.
Men je mt rekla, d oni so bli ful prjatli med sabo, mi nmreč nismo. N sred leta je bla celo vojna tm med pol classa, in ene parim, sam zrd enih Rebelde. Seveda sm bla n anti-rebelde strani, kr jih ne prnesm Mad. Sam tko, lohk bi bli mau blj prjatli. Mamo kšne 'kokuši' u rzredi,ku misljo d so kraljice itn.

49Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 9:27 pm

Becca

Becca
Vampirka
Vampirka

pr nm se je ta RBD mania hitr pomirila na srečo, sam res ne morem dojet, kako je lahko nekdo v 9. razredu tok otročji, da to gleda.. mislm sj razumem, k si u starejših letih, pa nimaš nč drucga za delat, sam v teh letih. moja frendica je živela za to, pomoje je snemala usak deu posebi in pol po cele dneve (ko starih ni blo doma) gledala in se učila na pamet. in pol k je bat pisala v šoli je blo vedno enako: "sj sm se učila! use sm prebrala.." prebrati in učit se ni enako in ja.. me zanima kaj je brala.. podnapise pr RBD.. in se jokala in u tla metala, usakič k Roberta pa nwem kdo nista bla skupi in vsakič ko je Mia rekla: oh, kako težko je biti jaz.. Rolling Eyes js sm bla tega tok naveličana, da sm jih začela ignorirat in čez neki časa se je umiril.

http://www.myspace.com/nitta229

50Debata - Page 2 Empty Re: Debata Ned Avg 24, 2008 9:38 pm

Ashley

Ashley
Prebivalka
Prebivalka

omg becca to je pa kukr da bi naše poslušal hhehe....al pa pol mene kukr mi je peto kolo kdo je kaj naredu al pa kdo ni s kšnmu pa dej no brez vrze totalna potrata časa hhehe...

iks sej pr ns smu tud štirje oddelki [a,b,c,č] sam pr ns je tud noro ker je full folka je pr ns na jesenicah totalnih kretenov in use...takrt k sm šla pa jest u pruga je biu pa a razred še športn oddelk in mam srečo da mam saj za nekak kul sošolce...da si predstavlam sebe naprimer u cju al pa kšnmu drugmu ma pomoje se mi zmeša Neutral

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 3]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu